Kaliteli, Hızlı ve Güvenli Hizmet

Liman hizmetleri, depolama ve kargo sektörüne yenilikçi sistemlerimiz ve geniş network ağımız sayesinde ihracatçı ve ithalatçı şirketlerin ihtiyaçlarına hizmet sunarken, raporlama ve gelişmiş arşivleme sistemimiz ile depolandırmada ve planlama da müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Erkut Depolama ve Nakliyat, Karadeniz’in önde gelen tedarik zinciri ve Depolama çözümleri içinprofesyonel çözüm ortağınızdır. Sektöre özel gereksinimlere özel bir bağlılıkla, müşterilerimizin tedarik, nakliye  ve depolama yönetimi ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, küresel olarak entegre edilmiş uçtan uca çözümler sunuyor.

Uyumluluk, güvenlik ve profesyonelliğe vurgu yaparak çeşitli müşteri gereksinimlerine dayalı olarak doğru nitelikli taşeronları seçme yeteneğimizi sağlar. Samsun Limani terminaline gelen paketli ve kuru yüklerin tahliye ve bosaltimi ile yine bu noktalardan Türkiye`nin her noktasina yükleme ve nakliye islemlerini Erkut Lojistik güvencesi ile gerçeklestirilmektedir.

Erkut Depolama ve Nakliyat, dökme emtianin özel syclonlu pönomatikleri ile boşaltılması, gemi yüklemesi, özel yükleme ekipmanı yardımıyla, çuvalli mallarin gemiye yüklenmesi, paketleme, puantörlük gözetim, tahmil tahliye hizmetleri ve profesyonel bir yapilanma ile 24 saat kesintisiz hizmet verebilmektedir.

Türkiye çapındaki geniş ve büyük ağımız, şirketinizin mallarınızı dağıtmak için verimli ve kişiye özel yurtiçi ve sınır ötesi programlar geliştirmesine yardımcı olmak için iyi konumlandırılmış ve nitelikli ve deneyimli bir sisteme sahiptir. Yol uzmanlarımız, taşıma süresi açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan uygun maliyetli çözümlerin yanı sıra operasyonel mükemmelliği de sağlayacaktır.

Araç filosunun yanı sıra, yetişmiş personelleri ile emtianın güven içerisinde taşınması, iş-zaman akışının doğru planlanması ile mümkün olan en kısa zaman diliminde işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

İletişime geçin ve detayların için bize ulaşın!

EFEKTİF ÇÖZÜMLER

Deniz, kara ve demiryolu taşımacılığı için, gereken altyapı ve deneyime sahip olan firmamız, müşterisine, istenilen noktaya tam zamanında ve en uygun taşıma seçeneğiyle kombine taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Emtianın yerinden alınıp teslim edilecek olan noktaya varışına kadar olan tüm işlemler titizlik içerisinde planlanarak hareket edilmektedir.

Güven & Etkili Sistem

Küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki, bilgi, deneyim, güven ve kalitemizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Teslimat & Efektif Depolama

İster deniz ve kara taşımacılığı ürünlerimizin basit bir uzantısı olsun, ister depolama alanında bir gelişme olsun, her yenilikten faydalanırsınız.

24/7 Kesintisiz Hizmet

Tüm bu hizmetlerimize, haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz ulaşmanıza imkan sağlarız.